Brotnjo Čitluk slavilo u Livnu i izborilo polufinale

Futsaleri Brotnja savladali su u gostima MNK Seljak sa 2:1 u drugoj utakmici četvrtfinala Premijer lige BiH, te su tako sa 2:0 u seriji osigurali duel sa Zrinjskim u polufinalu Premijer lige.

Kao i u prvom meču u Čitluku ovo je bila jedna teška utakmica, a gosti su stigli do vodstva već u 4. minutu. Ipak, Matej Bartulica u 19. minutu donosi poravnanje domaćinu, te na poluvrijeme se ide sa egalom 1:1.

Kapetan Brotnja, Kristijan Pantić, u 25. minutu utakmice pogađa za 2:1, a unatoč pokušajima domaćih da stignu do poravnanja u tome nisu uspjeli, pa Brotnjo ide u polufinale.

MNK SELJAK – MNK BROTNJO 1:2 (1:1)