(FOTO) Seljak u posljednjim sekundama velikim preokretom savladao Centar

Futsaleri Centra su u 18. kolu Premijer lige za futsalere poraženi od MNK Seljak rezultatom 5:6.

U četvrtoj minuti Tahirović je doveo domaće u vodstvo da bi dvije minute kasnije Handžić udvostručio prednost Centra. Ivković je u 12. minuti smanjio prednost domaćina da bi Handžić u 16. minuti svojim drugim golom ponovo odveo domaće na dva gola prednosti.

Selimović je odmah u sljedećem napadu postigao četvrti gol za Centar da bi već u sljedećoj minuti gosti smanjili na 4:2 preko Vukoje čime je postavljen rezultat prvog dijela. U samom finišu utakmice Seljak uspjeva da se vrati u meč.

Prvo u 32. minutu Vukoja pogađa za 5:3, a u 38. mrezu domaćina trese i Ante Palavra. Potpuno poravnanje gostima donosi Tomislav Pervan na minut i po do kraja, da bi Seljak u posljednjim sekundama preko Palavre stigao do velike pobjede 6:5.