Hrvatska razvalila Srbiju

hrv

HRVATSKA – SRBIJA 32 : 22

60. minuta – Mihić zabija iz sedmerca

57. minuta – Stipe Mandalinić zabija svoj prvi pogodak za Hrvatsku, a odmah u idućem napadu i Karačić

57. minuta – Došlo je do ozljede Duvnjaka koji je morao napustiti teren. Nadamo se da je samo riječ o grču

56. minuta – Marselić smanjuje zaostatak Srbije

55. minuta – Mihić nakon brze kontre Hrvatske zabija novi pogodak za Kauboje

54. minuta – Nenadić je strijelac za Srbiju, a Horvat za Srbiju

53. minuta – Radivojević zabija za Srbiju, ali Duvnjak odmah na drugoj strani vraća na +7 za Hrvatsku

Hrvatska: Alilović; Duvnjak, Cindrić, Kopljar, Vori, Štrlek, Čupić. Izbornik: Lino Červar

Klupa: Stevanović, Mihić, Horvat, Musa, Mamić, Mandalinić, Gojun, Karačić, Stepančić

Srbija: Cupara; Nenadić, Šešum, Vujin, Marsenić, Marković, Đukić. Izbornik: Jovica Cvetković

Klupa: Ivanišević, Ilić, Radivojević, Beljanski, Đorđić, Jovanović, Obradović, Vujić, Zelenović

50. minuta – Nakon pregledavanja snimke pogodak Srbije je ipak priznat

49. minuta – Novi pogodak, ponovno Štrlek. Hrvatska ima velikih +7 protiv Srbije uoči posljednjih deset minuta

48. minuta – Manuel Štrlek se diže na krilu i zabija novi pogodak za Kauboje

47. minuta – Ilić je i dalje nepogrešiv kada su sedmerci Srbije u pitanju

46. minuta – Novi pogodak Horvata

44. minuta – Kopljar se diže na šest metara i diže na +7

43. minuta – Horvat kao džoker s klupe zabija svoj drugi pogodak na utakmici

42. minuta – Ilić zabija iz sedmerca za Srbiju

40. minuta – Horvat zabija za Hrvatsku, a Alilović fenomenalnom obranom zaustavlja pokušaj Srbije preko čitavog terena

38. minuta – Nenadić zabija za Srbiju i smanjuje zaostatak na -5

36. minuta – Musa zabija svoj prvi pogodak za Hrvatsku večeras, a na drugoj strani stiže odgovor preko Ilića

35. minuta- Karačić je iznenadio vratara Srbije šutem ‘ s poda’ i zabio novi pogodak za Kauboje

34. minuta – Stepančić vraća na +5 Hrvatske, a Zelenović odmah u idućem napadu trese mrežu Alilovića

34. minuta – Nenadić zabija za Srbiju

32. minuta – Cindrić ponovno nakon solo akcije zabija za Hrvatsku

32. minuta – Na drugoj strani Ilić zabija za Srbiju također sa sedam metara

31. minuta – Čupić odmah na otvaranju drugog dijela diže na +6 iz sedmerca

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

30. minuta – Stepančić zabija za +5 Hrvatske i to je rezultat kojim će se ujedno otići i na odmor

29. minuta – Cindrić po prvi puta diže na +4 za Hrvatsku

27. minuta – Još jedna kontra, još jedan pogodak za Hrvatsku. Ovog puta strijelac je bio Stepančić

26. minuta – Štrlek ponovno nakon brze kontre zabija za Hrvatsku

24. minuta – Marković iz sedmerca smanjuje zaostatak Srbije, a odmah u idućem napadu dovodi goste na -1

22. minuta – Šrtlek nakon brze kontre ponovno zabija za Hrvatsku

20. minuta – Štrlek zabija svoj drugi pogodak s krila

18. minuta – Stepančić se diže na desetak metara i zabija fantastičan pogodak za Hrvatsku, ali Zelenović uzvraća na drugoj strani

18. minuta – Srbija je preko Zelenovića odmah iskoristila igrača više i stigla na samo jedan pogodak zaostatka

17. minuta – Igor Vori mora na klupu na dvije minute. Ovo je prvo isključenje u redovima Hrvatske

16. minuta – Novi pogodak za Srbiju nakon dobre akcije

16. minuta – Stepančić zabija svoj drugi pogodak na utakmici i vraća prednost Kauboja na +3

15. minuta – Petar Nenadić zabija iz sedmerca za Srbiju

13. minuta – Cindrić se ponovno upisuje na listu strijelaca i diže na +3

10. minuta – Stepančić odmah u idućem napadu vraća na +2 Hrvatske, a Srbija ponovno ostaje s igračem manje

10. minuta – Vujin je poslao bombu s desetak metara i smanjio zaostatak Srbije

8. minuta – Svoj prvi pogodak na utakmici zabio je i Manuel Štrlek

7. minuta – Zelenović zabija za Srbiju, Cindrić za Hrvatsku, ali što je najvažnije Srbija će igrati dvije minuta s igračem manje

5. minuta – Šešum zabija prvi pogodak za Srbiju

4. minuta – Srpski reprezentativci su bacili loptu u aut, a nakon brze kontre Vori zabija za 2:0

3. minuta – Jedna i druga reprezentacija nisu iskoristile svoje prve napada, a Harvatska je u konačnici povela iz sedmerca preko Čupića

1. minuta – Počela je utakmica!

——————————————————————-

OBRANA

Izbornik Červar odabrao je 16 igrača, vidim da smo pripremili postavu za sustav obrane 6-0, a isto tako i za 5-1 s Vorijem. Mislim da su to dvije varijante koje možemo očekivati od Hrvatske u ovoj utakmici. Bit će jako bitno da imamo maksimalnu gustoću prema lopti te agresivnost, to je, uz kvalitetne obrane vratara, ključ naše igre.

Srbija uglavnom igra 6-0 obranu, ali na popisu nema Abutovića, koji im je najbolji obrambeni igrač. Moguće je da će pokušati biti nešto agresivniji kad će smatrati da je to potrebno. Problem im je kad im je Vujin na desnom vanjskom, on ne igra obranu i mi bismo trebali koristiti te situacije za što brži dolazak prema njihovim vratima.