Potpisan Ugovor o gospodarenju lovištima na području Hercegbosanske županije
Ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Hercegbosanske županije Božo Perić danas je u zgradi Vlade potpisao Ugovor s direktorom Šumsko gospodarskog društva „Hercegbosanske šume“ Nikolom Perkovićem. […]
