Na društvenim mrežama se pojavio snimak sa autoceste prema Nišu, na kome se vidi da je došlo do sukoba između pratnji premijera Đura Macuta i vozilo u kojem su bili pripadnici kabineta predsjednika Srbije Aleksandra Vučića.
Na snimku se čuje, najvjerovatnije savjetnica predsjednika Srbije Suzana Vasiljević, kako izlazi iz auta i viče: “Sad ću da mu j***m mater” i naziva čovjeka iz osiguranja premijera Macuta “idiotom”.
Evo kako je izgledao taj incident:
Je l ovo Suzana Vasiljević postrojava osiguranje Đure Macuta ko onomad Dijana Hrkalović što se iživljavala nad policijom?
Nije ni čudo što policija po nalogu Specijalnog tužitelja ne smije da pretrese kabinet ministra Selaković.
A ti Ivice služiš da zapjevaš na prijemu i zakukaš kad… pic.twitter.com/TtJfYNSiuk— Srđan Milivojević (@srdjanmil037) May 17, 2025

