Dodik oštro poručio Izetbegoviću: “Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti”

Predsjednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik ponovno je izazvao pozornost javnosti svojom najnovijom objavom na društvenoj mreži X (bivši Twitter), u kojoj je uputio niz osobnih prozivki na račun predsjednika Stranke demokratske akcije (SDA) Bakira Izetbegovića.

U kratkoj, ali izrazito oštroj poruci, Dodik se izravno obratio čelniku SDA, komentirajući njegove godine, mentalnu oštrinu te političku i fizičku “težinu”.

“Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio. Da svašta trabunjaš. Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti”, napisao je Dodik na svom službenom profilu.

Dnevnik.ba