Mi, Čisti Pravaši BiH, smo od 1895. godine sol ove zemlje!

Priopćenje:
.
Tomislavgrad. Gledajući silne političke preletačeviće koji kao pariške prostitutke s L’Pigallea, opjevane u pjesmama glasovite šansonjerke Edit Piaff, mijenjaju gospodare i bježe većma pod čador pobjednika, HČSP drži kako je jedan od razloga, uz manjak morala i pohlepe, nedostatak ideologije.
.
Naime, među Hrvatima u BiH su sve ideologije iste! Nema ih! Sve se svodi na klepetanje o Trećem entitetu i legitimnom zastupanju.
.
Mi, Čisti Pravaši BiH, koji smo od 1895. godine sol ove zemlje, tvrdimo kako je jedan od razloga iseljavanja iz zemlje u kojoj smo od iskona velikim dijelom nemoral u politici.
.
Uz par velikih vođa komunističkog backgrounda je čitava čerga političkih uhljeba koji se prodaju poput konkubina iz francuskih šansona. Pače, za mekinje!
.
Najzorniji je livanjski primjer.
Prije toga lideri tzv. Petorke. Svih njih je opjevani Ćiriličar politički skućio. Na koncu mu “odmirili”.
.
Znakovito je kako obje grupacije šute o promjeni Izbornog zakona u svezi izbora člana Predsjedništva BIH. Ušutili se i jedni i drugi. Objema grupacijama poniženje hrvatskog naroda ništa ne znači!? Samo pohlepa!
.
Navedeni nemaju ideologije. Na pitanje za što se zalažu, ponavljaju par izlizanih floskula. Ili mucaju. Politika bez ideologije je kao izmet na kiši.
.
HČSP BiH će uskoro izaći se konkretnim prijedlogom kako bi se pritisak na tzv. međunarodnu zajednicu pojačao.
.
Tadija Ljubičić
.