VIDEO I Lovro Majer spašava Niku Kovača

Wolfsburg Nike Kovača i dalje ne zna što je to pobjeda. Već pet kola kriza traje. Danas su opet stigli samo boda.

I da nije bilo raspoloženog Lovre Majera, vjerojatno bi Kovač bio već bivši. Onako je hrvatski reprezentativac barem za kratko spasio bivšeg izbornika.

Maximilian Beier je danas pokazao još jednom o kakvom se mladom talentiranom igraču radi. Već na otvaranju utakmice sve je sam uradio i bacio u očaj obranu Wolfsburga za vodstvo Hoffenheima.

Majer je prvi put zatresao mrežu u 58. minuti. Veliku grešku domaćeg sastava u 66. minuti je kaznio Prömel.

Četiri minute kasnije, Majer je izborio penal koji je prvo izborio, pa i realizirao. Zanimljivo, Majer je ušao u igru u 56. minuti. Ove sezone je postigao četiri gola. Andrej Kramarić je igrao do 86. minute.

“Hoffenheim nam je stvorio puno problema, osobito u prvih 15-20 minuta. Nakon taktičkih promjena, bili smo puno bolji u drugom poluvremenu. Dvaput smo bili u rezultatskom zaostatku, ali smo pokazali moral i zaslužili bod. Puno pozitivnih stvari možemo uzeti iz ove utakmice, a momčad će se sigurno nagraditi u sljedećih par tjedana”, rekao je nakon utakmice Niko Kovač.