Nevjerojatni Zrinjski razbio i Borac u sred Banja Luke!

HŠK Zrinjski i ove sezone je klasa za sebe. Zrinjski je u 25. kolu gostovao kod prvog pratitelja i razbio ga s 3:0 u gostima!

Ni Borac nije uspio zaustaviti mostarski stroj koji ove godine, kao i prethodne, melje sve pred sobom.

Pobjeda Zrinjskog u Banja Luci je 11. u 11 utakmica ove sezone, a uključujući prošlu sezonu niz pobjeda Plemića sada je na brojci 13. Zrinjski je sada na 17 bodova prednosti ispred Borca.

Prošle sezone Mostarci su naslov osigurali 16. travnja, a i ove godine mogli bi i teoretski osigurati naslov, prije posljednjeg natjecateljskog mjeseca.

Kod Borca Zrinjski je poveo velemajstorskim golom Marija Ćuže u 25. minuti. Igrač Dinama na posudbi u Zrinjskom uzeo je loptu na lijevoj strani šesnaesterca i onda pogodio suprotni kut vrata Borca.

Isti igrač zaslužan je i za drugi gol. Dojčinović je srušio Ćužu, a Luka Bilbija dosudio je jedanaesterac.

Izveo ga je Nemanja Bilbija i pogodio za 2:0, unatoč velikim zvižducima s tribina.

Točku na i Plemići su stavili u 85. minuti. Tomislav Kiš petom je proigrao Kamenara, a ovaj asistirao za Franka Sabljića koji pogađa za 3:0. Tako je Zrinjski u istom tjednu sa po 3:0 svladao Tuzlu i Borac, te praktično osigurao plasman u finale i novu titulu prvaka BiH.